Kontakt

Urząd Miejski w Rzgowie

Plac 500-lecia 22

95-030 Rzgów

Telefon: (+48 42) 214 12 10
Faks: (+48 42) 214 12 07

E-mail: sekretariat@rzgow.pl

Strona WWW: www.rzgow.pl

NIP: 728-260-60-12
REGON: 472057827

Kod TERYT.: 1006103 - Rzgów

Nabór na wolne stanowisko pracy referenta ds. płac i księgowości

UWAGA: ta informacja ma status ARCHIWALNA
Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Długosza w Rzgowie
ul. Szkolna 3 95-030 Rzgów

ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy referenta ds. płac i księgowości.

Wymagania niezbędne:
a/ obywatelstwo polskie
b/ pełna zdolności do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,
c/ brak karalności za przestępstwa: przeciwko mieniu, przeciwko obrotowi gospodarczemu, przeciwko działalności instytucji państwowych oraz samorządu terytorialnego, przeciwko wiarygodności dokumentów lub za przestępstwo karne skarbowe,
d/ wykształcenie ekonomiczne średnie lub wyższe i trzyletni staż pracy
w księgowości,
e/ umiejętność obsługi komputera, znajomość programów Word i Exel,

Wymagania pożądane:
a/ obowiązkowość i odpowiedzialność,
b/ rzetelność,
c/ dokładność i solidność,
d/ komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
e/ dyspozycyjność,
f/ umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych

Podstawowy zakres obowiązków:
a/ naliczanie składników wynagrodzeń, potrąceń oraz pochodnych od
wynarodzeń, sporządzanie list płac dla pracowników oświaty Gminy Rzgów,
b/ prowadzenie sprawozdań z zatrudniania i płac,
c/ prowadzenie dokumentacji i rozliczeń z ZUS,

Wymagane dokumenty:
1. życiorys (CV)
2. list motywacyjny
3. uwierzytelnione kopie dokumentów poświadczających wykształcenie
4. inne dodatkowe dokumenty o posiadanych kwalifikacjach i umiejętnościach
5. oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych,
6. oświadczenie o niekaralności za przestępstwa popełnione umyślnie
7. oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb dokonania naboru pracowników zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883 ze zmianami)

Oferty należy składać osobiście lub przesłać listownie w terminie
do 23 marca 2007r. do godz. 15.oo do sekretariatu szkoły (liczy się termin wpływu dokumentów do szkoły) w zamkniętych kopertach z dopiskiem „Konkurs na stanowisko referenta ds. płac i księgowości”.
Adres składania dokumentów: Szkoła Podstawowa im. Jana Długosza

Inne informacje
Postępowanie konkursowe przeprowadzi komisja konkursowa.
O terminie i miejscu postępowania kandydaci zostaną powiadomieni indywidualnie. Przy naborze przewiduje się indywidualna rozmowę
z kandydatem. Oferty pracy kandydatów po zakończeniu rekrutacji zostaną komisyjnie zniszczone. Pierwsza umowa o pracę będzie zawarta na okres próbny 3 miesięcy, druga umowa na czas określony i trzecia na czas nieokreślony po pozytywnej ocenie pracy.
Bliższe informacje można uzyskać pod numerem telefony (042) 214-10-39

Powiadom znajomego